14.11.13

İç Giyim Kombin Kampanyası

İç Giyim tercihi kadınların rahatlığı kadar şıklığı için de önemli bir konu. Çoğu kadın sütyen külot seçiminde kombin ürün olduğu için  sütyen külot takımları tercih edilmekte. hasuta'da bu ihtiyaç için yerli üretim kaliteli, uygun fiyatlı sütyen külot takımları bulunmakta ve sürekli yeni modellerle zenginleşmekte fakat bazı müşterilerimiz kombin olarak satılan ürünler yerine kendi kombinlerini yapmayı tercih etmekte.
Müşterilerimiz kendi kombinlerini yapabilsin diye Sütyen Külot Kombin Kampanyası'nı tasarladık. 

Müşterilerimiz isterlerse İç Giyim kategorisinin alt kategorisi olan Sütyen kategorisinden ürün almaları durumunda Jel İç Giyim'in zaten %40 indirimli olan yüzlerce külot çeşitlerini ekstra %20 indirimle sahip olabiliyorlar.

Cansoy İç Giyim'in %65 indirimle sunulduğu sütyen kategorisinde, destekli, desteksiz, silikonlu, battal, mikro, minimizer vb. sütyen modelleri bulunmakta.


İç Giyim Kombin Kampanyası'ndan yararlanabilmek için beğendiğiniz sütyenin sayfasınn alt tarafında bulunan "Promosyonlar" bölümünde yer alan "Promosyonu Seç" butonuna tıklayarak külot seçimini yapabilirsiniz.

Tüm iç çamaşırı tercihinizde hasuta yanınızda.