25.12.13

Hasuta Toptan Satışlara Başladı

Özellikle uygun fiyatlı sütyen külot takımları ve iç çamaşırları için gelen toptan ürün tedariği talebini karşılamak amacıyla Aralık 2013 itibariyle hasuta toptan satışlara  başladı.
www.hasutatoptan.com'dan ayrıntılı bilgi alınabilen bayilik fırsatları şöyle;

Alışveriş Şartı Olmadan Toptan Alışveriş  

Toptan Alışverişde ürünün cinsine göre düzüne, seri, belirli adet, belirli kota vb. bariyerler söz konusudur.
Hasuta Toptan'da sınırlama olmaksızın alışveriş yapabilirsiniz. Tek şart fatura kesen (şahıs şirketleri dahil) mağaza, dükkan, vs. olmanızdır. Evden satış yapan kişiler bayi olarak kabul edilmemektedir.


Ücretsiz Aynı Gün Kargo Teslim İmkanı  

Sitemizde satın alınabilir durumdaki tüm ürünler stokta mevcuttur. Hafta içi 12:00'a kadar tamamlanan 75 TL üzeri siparişler aynı gün ücretsiz olarak PTT ya da Aras Kargo'ya teslim edilmektedir. İstanbul'a uzaklığınıza göre 1-3 gün içerisinde ürünler size ulaşacağından müşterilerinizden önceden sipariş alarak ürün teslim edebilirisiniz.
Geniş Ödeme Seçeneği 

  
Kredi Kartı ile 3 taksit imkanı. 
PTT Posta Çeki ve 9 farklı bankaya havale kolaylığı. PayPal ile ödeme seçeneği.
Hesabımızın bulunduğu bankalar: Akbank, Deniz Bank, Finansbank, Garanti Bankası, T. Halk Bankası, T. İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası.


Bayilerimiz hasuta.com sitesinde satılan tüm ürünleri toptan özel fiyat tanımlamasıyla hasuta.com üzerinden tedarik edilebilmektedir. Şimdi Toptan Bayimiz Olun!